Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen mesterséges anyag...

Milyen mesterséges anyag vonza a méhéket, darazsakat a legjobban, amire biztosan rászállnak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 12:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Mesterséges anyag? 🤔 Cukor,az vonzza őket.
2020. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Frissen mosott autómra pl mindig rászállnak.
2020. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nem így akarod pusztítani őket, hogy odacsalod...
2020. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
dehogynem. ez volt a kiírás oka, mi más lenne..
2020. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Méheket? Érted mit akarsz megölni? Ha a hasznosságukat, ökológiai szerepüket letojod, akkor legalább arra gondolj, hogy a méheknek általában van gazdájuk
2020. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

Na azért amikor odapakolja valaki a több konténeres vándorméhészetét a szomszédos telekre azért ott eltűnne mindenkiből az állatvédő!!

Nem beszélve ha kicsi gyerek van és medencében játszana.. a kutya nem mer inni a vizéből, mert hemzseg a méhektől..

2020. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Cheeye13 válasza:
75%

A méhek nem bántanak, csak védekeznek. Nem tudom nálatok milyen szteroidos méhek hemzsegnek, ha egy kutya fél tőlük, de ilyet sem hallottam még...

A gyerekeknek meg kell tanítani, hogy ne pánikoljanak és csapkolódjanak, hiszen a háziméhek maximum csak végigmásznak az ember kezén és egy fújással el is lehet őket tessékelni.

A mézet meg azért gondolom szereted.

2020. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Cheeye13 válasza:
82%
Egyébként a szomszédos telkeken sokan méhészkednek, nekünk pedig van egy kisebb akácosunk, szóval elég gyakori vendégek nálunk. Sosem csípte meg sem a gyerekeket, sem minket, sem a két macskát. Tiszteld egy kicsit jobban a természetet, mert ezek a kis állatok neked tesznek jót és a te egészségedet támogatják.
2020. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
De miért fontos hogy mesterséges legyen? Cukros, mézes víz, szőlő, cseresznye ...
2020. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%

Nem szeretem a mézet! A méhészeket meg utálom! Attól, hogy te elviseled a másikat igenis zavarja.! Ha az én kutyám átmenne és randalírozna az udvarodon kibírnád szó nélkül?

Nem vagytok tekintettel másra és ezzel a."mi lenne velünk nélkülük" dumával jöttök! Nem csak a házi méh a kizárólagos beporzó...

2020. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!