Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Igaz az, hogy a pókok az...

Igaz az, hogy a pókok az egyetlenek, akik ezeknek az undorító barna és zöld poloskáknak a természetes ellenségei?

Figyelt kérdés
Mert ha ugen, akkor nagyon hasznosak, és inkább őket viselem el, mint ezeket a büdös bogarakat.

2020. okt. 4. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoztam, nálunk a póknak se kellett. :/ Én szeretem a pókokat alapból, csak a kíváncsiság vezérelt, hogy vajon ennyi haszna van-e egyáltalán a büdös poloskáknak, de nálunk nem vált be. A gyíkok se ették meg őket. Borzasztó bűzük van, szóval nem csodálom.
2020. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább a pókoktól irtózom😯 a bogaraknak én nem érzem a szagát ha nem érek hozzá
2020. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy tudom, hogy nincs természetes ellenségük, pont a szaguk miatt. De tévedhetek is. Nálunk is irtó sok van ://
2020. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pókok nagyon hasznos állatok, sosem tudnám bántani őket. Poloskából nálunk is kegyetlenül sok van, jönnének be a lakásba ezerrel, nagyon bosszantó! Sajnos én se tudok róla, hogy lenne természetes ellensége. Jó pár éve már rendszeresen küzdeni kell velük a nyár második felétől kezdve szinte teljesen az őszön át. Az se segít, hogy nincsenek rendes telek.
2020. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A poloska természetes ellensége a szamuráj darázs. A pókok nem, persze néha megfognak egyet-egyet.
2020. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 5 jól írja.


[link]

2020. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a márvány poloska invazív faj, elsőként ő érkezett ázsiából, a természetes ellenségük lassan ide is követi őket, a szamuráj darázs.


A mesterséges ellenségük se váratott marára sokat, még nem próbáltam, de a közeljövőben tervezet venni poloskairtót. Hazai termék, tavaly még nem volt, most találtam rá, Protect Poloska irtó.

Használtam már protect terméket, lódarazsak ellen. Hát, ha a poloskairtójuk is olyan hatékony, akkor probléma megoldva. :)

2020. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet, utolsó, megveszem én is mindenképp!
2020. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

8-as, én ezt néztem ki:

[link]


Ezelőtt ezt használtam:


[link]


Ez se rossz, de most kipróbálom ezt a speciálisan poloskák ellen tervezettet.

2020. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen! Feltétlen megvesszük, naponta küzdünk a kis büdöskék ellen.
2020. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!