Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha élve felszívok porszívóval...

Ha élve felszívok porszívóval egy bogarat akkor az meghal a tartályba vagy él még sokáig?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 09:21
 1/8 anonim válasza:
94%
Hát lehet hogy meghal, lehet hogy nem de szerintem nem
2021. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát, előbb-utóbb biztosan.

Max percei vannak hátra.

2021. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha kiüríted a tartályt minden porszívózás után akkor ki tud mászni. Egyébként sajnos meghal.
2021. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ mennyire életképes, mekkora bogár, meddig nyomatod a porszívót, stb. Mondjuk ha beszívod és egyből leállítod, akkor nem szenved sokat, szóval élve marad, és hamarosan megtalálja a kiutat a csövön át!


Én pl láttam már pókot visszamászni a csőből annak ellenére, hogy nem rögtön lett kikapcsolva a beszívása után... Na azóta ha nem ürítem rögtön a tartályt, akkor összegyűrt újságpapírral dugaszolom el a cső végét, hogy ne tudjanak szegény pókok visszamászni. Isten bocsássa meg kegyetlenségemet!

2021. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Figyi ha a hangyának a mikróba semmi baja, és mikrózás közben vidáman jampizik, ezt saját szememmel láttam, mikor észrevettem kaja melegítéskor hogy bent van egy hangya is, akkor szerinted ha porszívóba kerül pl. egy hangya, akkor ugyanúgy jampizik ki a csövön, mintha nem történt volna semmi, mikor már nem porszívózol vagy mikor a porzsákot üríted, láttam már ilyet is.


A többi bogárról nem tudok mit mondani.

2021. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a molyok és a szárnyashangyák is túlélték, legalábbis egy részük. Kijönni nem tudtak, nem találták meg az utat, de egy csomó ideig látszott, hogy mászkálnak a tartályban.
2021. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az egér biztos nem éli túl, bár azt is alig lehet észrevenni hogy beszívta, de a nyaka kitörött.
2021. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 atesz763 válasza:
Egy darabig még elél, a bogarak elég szívósak
2021. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!