Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vannak még agyi poloskak...

Vannak még agyi poloskak december ota?

Figyelt kérdés
unoka tesom atjott tavaly ev vege fele parszor, szetcsipkedtek ot az agyi poloskak, engem nem csipnek, anyam nem akarta kiirtatni, mert hogy szerinte nincsenek is, pedig unoka tesom orvosnal is volt a csipesekkel, az a kerdesem szoval hogy azota szerintetek élnek még? engem nem csíptek soha, a neten azt irjak egy ido utan meghalnak, kiserletezgetni meg nem szeretnek, szerintetek elnek meg ha december ota nem csíptek senkit a hazban?

2021. máj. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nálatok senkit nem csípnek, akkor nem lehet, hogy nem is nálatok vannak?
2021. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de csak nálunk csípte meg
2021. máj. 1. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én úgy tudom, hogy nagy túlélők, de érdekes, hogy akkor titeket miért nem csíp. elvégre éhesek.
2021. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az valami más lesz ha titeket nem csípnek. Ha december óta lenne a lakásban akkor már láttatok volna nem 1 darabot.
2021. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vannak olyan emberek akiket nem csipnek
2021. máj. 2. 01:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De az kizárt, hogy ha van a lakásban akkor senkit nem csípnek. Nálunk voltak pár éve szóval tudom mivel jár.
2021. máj. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!