Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek ezzel a bogárral?

Mit tegyek ezzel a bogárral?

Figyelt kérdés

Előre kérem, hogy állatvédők kérem ne írjanak választ, meg akinek nincs belelátása ebbe a témában..

Egy halott Orrszarvú bogarat találtam a kertemben amit belepték már a hangyák, de elvettem tőlük és még mondhatjuk jó állapotban van.

A kérdés, hogy ezt meg lehet-e tartani, vagy hagyjam elbomlani valahol?

Azért kérdezem mert tudom, hogy védett faj ez a bogár.

Az állatvédők meg kapcsoljanak másik kérdésre..



2021. máj. 10. 01:45
 1/10 anonim válasza:
86%
Tényleg annyira szükséges az? Amúgy szerintem nem fognak házkutatást végezni, szóval nem fogják megtudni. Szerintem most egy halott védett bogarat megtartani nem bűncselekmény.
2021. máj. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 nem annyira szükséges, csak nem tudom hogy így meg lehet e tartani, vagy inkább dobjam el a fűbe, bomoljon el és annyi. nem tudom
2021. máj. 10. 02:15
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Te most komolyan azon kattogsz, hogy mi a frászt kezdj egy döglött bogárral? Man, get a life. 😞
2021. máj. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Én kisütném...
2021. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Komoly erkölcsi kérdés, nem szabad elhamarkodottan cselekedni. Alaposan át kell gondolni a körülményeket. Talán érdemes lenne nemzetközi tudományos konferenciát szervezni a megvitatására.
2021. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Keresd fel a kormányt hogy segítsenek eldönteni és majd a Kossuth rádióban bemondja Orbán mi legyen. 😉🤣
2021. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
#2 Ha megszeretnéd tartani, akkor nyugodtan, nem lesz bajod belőle.
2021. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az orrszarvúbogár nem védett, legalábbis remélem, mert jómagam is tartok pár döglött példányt a házamban. (bogarakat gyűjtök) Szóval ha szeretnéd nyugodtan tartsd meg.
2021. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Próbáld meg kisütni egy kis mogyorós panírban, mi gyakran csináljuk, gyerkőcöknek is ízlik (mielőtt jönnének az állatvédők, tudom hogy védett, mi is csak az elhullottakat szedjük)
2021. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Az orrszarvú bogár védett, 50 ezer Ft eszmei értékű faj, és mint ilyen, hivatalosan (hangsúlyozott szó) nem lehet tartani még darabjait se, leginkább mert nem tudod bizonyítani, hogy a megszerzéséhez nem te pusztítottad el a példányt.

De egyébként senki nem fog tudni róla, ha nem reklámozod.

2021. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!