Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha megszúrom az ujjam és...

Ha megszúrom az ujjam és kicsepegtetek egy kis vért egy kistányérra, akkor az elég ahoz hogy a szúnyogok éjjel oda menjenek és ne engem csipkodjanak össze?

Figyelt kérdés
Kezdenek előjönni a szúnyogok és nagyon kellemetlen, hiába fújom le magam éjszakára szúnyogriasztóval, nem ér semmit. Sőt már az ajtófélfára is fújtam meg az ablakra, szúnyoghálóra is, mégis összevagyok reggelre csipkedve, és hajnalban van hogy arra ébredek hogy hallom ahogy muzsikálnak a fülembe a szúnyogok.

2021. jún. 17. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Az a vér megalvad. Nem is tudják felszívni de amúgy is ki enne szárazkenyeret ha van friss, illatos cipó?


Van egy csomó bevett módja a szúnyogriasztásnak (illóolaj, lámpa, UH)...

2021. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell nyitva hagyni az ajtót
2021. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

A szúnyogot számos érzéke segíti megtalálni a tápanyagforrást:


bár látása nem túl jó, nappal érzékeli a mozgást és a kontrasztok változását,

éjjel érzékeli a testhő infravörös fényének egy részét,

érzékeli a kilélegzett széndioxidot, a verejtékben a tejsavat, és nagyjából 300 kémiai anyagot, amit testünk kiválaszt és a bőrünkön megjelenik.

2021. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon bevàllt az elektromos szúnyog riasztó, próbáltad már?
2021. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Véráldozat? :D
2021. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Pont azt akartam írni mint 4-es - ha ugyanarra gondolunk - csak végigolvastam a válaszokat.

Nálunk is ez tökéletesen bevált:

[link]

[link]

Mindegyikhez van utántöltő lap is és folyadék is.

2021. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a folyadékos konnektorbadugósat próbáltunk többfélét is de nem mindig működtek. Konkrétan volt olyan hogy egyik éjjel meg se nyikkantak a másik éjjel meg össze-vissza csipkodtak. Pedig bőven volt még benne folyadék.
2021. jún. 17. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Mi még folyadékkal nem próbáltuk, csak bedugós lappal, amit naponta kellett cserélni. Nálunk becsszó bevált.

[link]

2021. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A szúnyogok azért szúrnak meg Téged, mert így beléd tudják üríteni a petéit és a salakanyagot. Nem hinném, hogy egy alvadt vércseppen állnának neki szeretkezni.
2021. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!