Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit lehet tenni a lopódarazsak...

Mit lehet tenni a lopódarazsak ellen?

Figyelt kérdés
Az eresz alá végig az egész lakáson fészkeket építettek, eddig fel sem tűntek, de ma reggel rengetegen voltak az udvaron és ahogy nézelődtem vettem észre, hogy rengeteg fekete darázs repdes fönt, ezután vettem észre a sok fészket. Elvileg védett is, de mit tehetnék velük? Szakembert kellene hívni?

2021. aug. 11. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenképp szakembert hívnék. Ha védett, akkor meg pláne. Ők hivatalból kötelesek onnantól eljárni.
2021. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Verd le őket lopótökkel.
2021. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Funny:D
2021. aug. 11. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Egyik lopódarázs sem védett, illetve totál ártalmatlanok, nem kell velük foglalkozni.


Valószínűleg ők lesznek azok:

[link]


Náluk még egy szúnyog is ezerszer veszélyesebb....

2021. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül közel sem kellemes, hogy kilépek a lakásból és 6 csapódik nekem oldalról. Ezért tettem fel a kérdést, mert ott nem maradhatnak így.
2021. aug. 12. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
1 hónap se és eltűnnek + mondom, hogy egyáltalán nem bántanak.
2021. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bántanak, de aztán a gyerekek hajából kell kitessékelni. Az idegesít, hogy nem tart távolságot. Kilépek a lakásból és rögtön nekünk repülnek. Remélem így a hideggel eltűnnek végre.
2021. szept. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!