Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Biztos, hogy a hím darázspókom...

Kecskeember kérdése:

Biztos, hogy a hím darázspókom megtermékenyítette a nőstényt?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt fogtam egy hím darázspókot, majd ma egy nőstényt. Gondoltam, hogy először miért ne próbálhatnák meg kis pókokat "felnevelni."

Ezért egymásnak eresztettem a kettőt, 3 próbálkozásból 2 láttam sikeresnek, habár biztos nem vagyok benne, hogy sikerült az akció. 3 próbálkozásból járulékos veszteség lett, mert a nőstény éppen emészti a hím egyént. Az a kérdés, hogy ha a nőstény egyed éppen felfalja a társát akkor biztos, hogy megtörtént a megtermékenyítés? Előre is köszönöm. :)



2021. aug. 15. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
:)))
2021. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

"3 próbálkozásból 2 láttam sikeresnek"


"kétszer párosodhatnak életükben"

[link]


Stopper volt nálad? Mert azt is írják, hogy fontos, mennyi ideig tart a párzás. :)

2021. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is néztem 6 mp körül volt az időtartam. Ezek a próbálkozások egymás után jöttek, amely nem befolyásolják a másik szervüket szerintem. ( Lehet hülye vagyok, de kétlem, hogy az evolúció rajtunk kívül így életképtelenné tenne állatokat. )

:)

2021. aug. 15. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb 9 hónap múlva kiderül, lett-e kisdarázs, vagy tovább kell próbálkozni...
2021. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
:)))
2021. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!