Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szunyog irto hasznal a pok...

Szunyog irto hasznal a pok ellen ha befujom a lakast?

Figyelt kérdés

Este megcsipett szerintem egy pok az egesz kezfejem feldagadt. Kerestem ma de nem talaltam meg. Van egy 11 honapos babam nem akarom hogy megcsipje ot is este.

Kulfoldon elek itt a madarpoktol a feketeozvegyen at skorpioig minden van.. hiaba hasznos, inkabb kiirtanam ami a szobaba van amivel csak lehet.


2021. okt. 27. 12:27
 1/7 anonim válasza:
85%
Szerintem megöli azt is. Vagy próbáld más ízeltlábú elleni méreggel
2021. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha 1-2 darab pókról van szó, mivel hasznos állat (például a szúnyogok ellen) inkább fogd meg és telepítsd át valamerre.
2021. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Hagyjuk már, hogy hasznos...Ki kell nyírni mindet, van épp elég másik hasznos állat, ami megeszi a rovarokat. De attól, hogy a levegőbe spriccelsz némi rovarirtót, semmi sem fog történni.
2021. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Thunderfairy ***** válasza:
0%

Kulfoldon élek itt a madárpoktol a feketeozvegyen át skorpioig minden van...


Nos, a fekete özvegy és a skorpió nagyon veszélyes állat fajták. Mindenképpen prbálj meg valamilyen rovarirtot szerezni hátha segít. Elsősorban arra próbálj meg odafigyelni hogy ne jussanak a lakásba, különösen az általad emlitet fajok.

2021. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thunderfairy ***** válasza:
próbálj
2021. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régi trükk: az ágy lábait beleállítod tálkákba, feltöltöd gépolajjal vagy ilyesmivel. Mászkáló rovarok ellen hatásos.
2021. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

A baj az hogy nem talalom, igy nem tudom kitenni, es otletem sincs hogy milyen pok lehet. De mivel lehet veszelyes is plusz a baba miatt, inkabb nem hagynam a lakasba arra varva hogy elo keruljon.

Megprobalom befujni akkor jo erosen rovarirtoval a szobat hatha..

Elmozgattam az agyat kisagyat meg amit tudtam de nem lett meg, lehet bemaszott a klimahoz vagy elbujt valahova mashova.

2021. okt. 27. 15:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!