Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A fülbemászó tényleg belemászi...

A fülbemászó tényleg belemászik az ember fülébe?? 28/f

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2021. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor mit csinál?
2021. nov. 24. 20:34
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Én úgytudom, hogy belemászik és a hátsó csápjaival kiszaggatja a dobhártyát. Ezt húsz éve tanárok mondták a nyáritáborban. Azóta ebben a tudatban élek
2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Te figyu, google-t használni luxus?

[link]

2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
De, bele mászhat, mint minden más bogár ahogy össze vissza megy. A fülbemászó annyiból gáz, hogy kijönni nem tud, de ahogy megpróbál megfordulni és a hátsóján vannak szúrós hülyeségek, azzal kilyukaszthatja a dobhártyát. De nem törvényszerű, hogy szándékosan a füledbe törekszik.
2021. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
2021. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

tudomásom szerint nem kimondottan a füledbe megy be.

de nem tudom pontosan

azt viszont erdekessegkeppen jegyzem meg, mindenfele vicc nelkul, hogy elvileg tudnak repulni. Sosem lattam meg egyet sem, de mar tobb helyen olvastam.

2021. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Sok rovar van ami szeret sötét, száraz, meleg helyeken megbúlyni. Ritkán előfordul hogy belemásznak az alvó ember fülébe és aztán szehogy nem tudnak kijönni. Nekem gyerekkoromban nagymamámnál ez megtörtént. Nem fülbemászó volt. Sok volt abból a rovarból mamámnál de most nem ugrik be a neve. Mamámnál tényleges putri körülmények voltak, átlag háztartásban ez nem valószínű.

Nagyon kellemetlen volt, kapirgát a fülemben. Fülészeten kiszedték. Nem sérült a dobhártyám max a pici lelkem.

Lehet hogy valakivel ugyanez megtörtént és a rovart ami a fülébe mászott ez után elnevezték fülbemászónak. Ettől még nem hajlamosabb az ember fülébe mászni mint más állatok. Úgy olvastam hogy tücskök és csótányok is csinálnak néha hasonlót.

Szerencsére azóta csak Varga rén nótái másztak a fülembe. :-D

2021. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Amugy ezzel tudjátok mi a baj?

Ha elmész fülészetre 2 hét (kettő)

várakozási idő van mosásra.


Addig benn van a kis vendég. Kaparászik, csiklandoz. Nesze magyar egészségügy...

2021. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, innentől kezdve fülesben alszok.
2021. nov. 24. 20:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!