Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » És most mi a ... csináljak a...

És most mi a ... csináljak a darazsakkal?

Figyelt kérdés

Már most rengeteg van belőlük, ellepték az udvart.

Az használ ha lefújom őket, vagy mi a szart csináljak?



2022. márc. 24. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha a kertben nincs virág illetve a közelben méhkaptárak akkor nem is fogsz látni max vadméheket.


Semmi baj nincs a darazsakkal.

2022. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Neked teljesen igazad volt.

Megtévesztett hogy darazsakkal is találkoztam, de ma jobban szemügyre vettem őket, ezek vadméhek. Tegnap telibe fújtam őket is meg a darazsakat is.

Most úgy érzem magam mint egy nettó hülye.

2022. márc. 25. 14:28
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tőlük félni akár méh akár darázs...


Ha te sem bántod őket akkor ők sem fognak téged.

Van most mindenféle csípős rovar.. darazsak, házi méhek, vadméhek (poszméhek, dongók, bányászméhek, faliméhek, karcsúméhek stb..), mivel itt a tavasz és virágzik lassan minden :)

2022. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Megjött a tavasz, előjöttek táplálékot keresni, nekikezdeni a szaporodásnak. Nézz rá a virágzó fákra és megérted.

Sem a darázs, sem a méh nem fog bántani ha te nem bántod őket. Persze egy méretes darázsfészekből kirajzó kecskedarázs had elég kellemetlen tud lenni a kertben (nem tudsz semmit lerakni, enni, inni hogy ne jelenjenek azonnal meg) - a fészkük kiiktatásával tudod csak távol tartani őket, vagy folyamatos darázscsapdázással.

2022. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!