Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Az ágyi poloskát, ha kéz és...

Az ágyi poloskát, ha kéz és bőrfertőtlenítő spray-vel fújunk le, attól miért pusztul el és miért görbül el a teste?

Figyelt kérdés
A kéz és bőrfertőtlenítő spray nem rovarírtó spray, de ha a falon mászik egy poloska, ráfújok akkor azonnal elpusztul, de még el is görbül a teste. Ez miért van?

2022. máj. 23. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Alkohol tartalmúak ezek a szerek.

Az alkohol roncsolja a fehérjét. A fehérje kicsapódása az életfeltételek megszűnését eredményezi

2022. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha brutál fertőtlenítő, akkor valami magas alkohol tartalma van esetleg tartalmaz még mást is.

Néha, ha nem tudom máshogy elintézni én is ölök meg így rovarokat. Konkrétan alkohol mérgezésben pusztul el.

Azért egy 15 kilós gyereknek is sok lenne egy 90százalékos piából egy pici korty. Nemhogy egy pár grammos kis rovarnak.

2022. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Azért ha lesz lehetőségetek, hívjatok egy irtót. Nagyon büdös vegyszerrel írtanak. Nekem is volt sajnos. Egy irtás is eleg volt. Az ágyam is lefújta, megszáradt... Annyi volt csak, h jó pár óráig utána nem lehettünk a lakásba és mindwn ablakot ki kellett nyitni, h az irtószer kiszellőzzön ugymond. Es mindent 60 fokon kimosni.
2022. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy azért pusztul el, mert olyan szert magas alkoholt tartalmaz a fertőtlenítő, hogy összeég azonnal a bogár.


Ha víz lenne abban a tubusban és vizet spriccelnénk rá, nem pusztulna el?

2022. máj. 23. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld ki. Végül is, ha már a falon mászkál, van belőle bőven kísérleti alanynak.
2022. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sokat látok. Napi egy-kettő, de van, hogy három, olyan nap is volt, hogy egyet sem láttam. Láttam én többet is, de amióta a dm-ből a protect veszem, minden héten lefújom a gyanús részeket, azóta negyede annyit sem látok.
2022. máj. 23. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minel tovabb varsz a normalis irtassal, annal nagyobb lesz a fertozottseg es annal nehezebb lesz oket kiirtani.

Ezzel a bohockodassal nem sokat ersz, soha nem lesz vege.

2022. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Házilag nem lehet kiírtani
2022. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-esnek,és 8-asnak is igaza van. Sajnos nemtudod kiirtani őket. A víz pedig nem ér semmit. 16 000 Ft körül van egy írtás.
2022. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!