Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért lóg le a plafonról...

Miért lóg le a plafonról felém egy pók?

Figyelt kérdés
Hálón keresztül(egy hsszú mszálon) lejebb ereszkedik majd felmegy megint, ezt többször eljátssza a nap több szakaszában..

2022. jún. 7. 19:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Biztos vannak itt rovarszakértők.. HA nem , tudok várni. Rkerestem a jelenségre de nem dobott ki nagyon semmit erre.
2022. jún. 7. 20:30
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Mert a padlóról nem tud eléd fellógni.
2022. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

Jaj.... A pók nem rovar. Ízeltlábú, de pókféle, nem rovar.

Ellenőrizheti, javítgatja a hálóját, a fonalait. Nagyon nem érdekli, hogy Te ott vagy, ő zsákmányt szeretne.

2022. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Mert lusta vagy letakarítani a pókhálót.
2022. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
31%

Qrvajó hogy már itt tartunk evolúcióban hogy 1 pók lélektanát akarod megfejteni és hulla komolyan venni, mert ez életed csúcspontja kedves kérdező.


Osztom az előttem szóló humoros válaszadók véleményét, hülye kérdésre hülye választ illik adni... ha nem tetszik, amit főztél magadnak, keress valami értelmes (értsd ennél jóval hasznosabb) témát és abban interjúvold meg az internet népét🤣🤣🤣

2022. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tudományos magyarázatra voltam kiváncsi nyilván.. Szakértőktől.. Semmi köze nem volt a lélektanhoz a kérdésemnek..
2022. jún. 7. 23:36
 17/29 A kérdező kommentje:
a helyzet az , hogy a válaszadók 90%-ának fingja nincs a témához, de kommentelési kényszerben szenved , , nem tud mit írni ezért kötekedik..
2022. jún. 7. 23:37
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
Akkor a tudomány kategóriába kellett volna írni a kérdést-
2022. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Rovarok kategória....
2022. jún. 8. 09:11
 20/29 anonim ***** válasza:
47%

Most nem azért, de ezt te írtad kérdező:


"Tudományos magyarázatra voltam kiváncsi nyilván.. Szakértőktől."


Szóval #19-nek igaza van hogyha tudományos magyarázat kell, nyilván célszerübb lett volna oda kiírni mint ide. Nem bántani akarlak, de ez rovarokkal foglalkozik hogy mi-mi,hogy,stb és nem a tudományos hátterekkel amit te keresel.

2022. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!