Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kezdőknek.Hangya zselébe...

Kezdőknek.Hangya zselébe tartása ?

Figyelt kérdés

Vannak a neten ezek a látványos zselés hangya farmok . Tudtok segíteni honnan tudok bele hangjyát rendelni ? Milyen hangyát? Mennyit ?

Esznek a zselén kívül mást is ? Királynőt nem lehet bele tenni úgy tudom .nem is baj . Van e bármi teendőm velük ?



2022. jún. 15. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Gugli a barátod, íme egy a 222 találat közül:


[link]

2022. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,itt csak az van , hogy nem lehet benne hangyakirálynő . De hogy honnan szerzek hangyát bele ? 1 oldalt találtam, ahol lehet rendelni ,de csak királynőstül.
2022. jún. 15. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Kerlek ne tarts zseleben hangyakat, nem jo nekik. Persze tudom, hogy igy latvanyos meg egyszeru, meg csak hangyak, megfelelo tartas mellett se elnek sokaig, de sztm sokkal nagyobb elmeny akkor mar normalisan nevelgetni oket.
2022. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ott van a legelején az e-mail címük, azon lehet rendelni.
2022. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt írják simán a kertben lehet fogni:

[link]

2022. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az a csávó csinálja, akié az első linkhez tartozó weboldal:

[link]


Jó olvasgatást :)

2022. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!