Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kapszulás Kávéfőzőbe bele...

Kapszulás Kávéfőzőbe bele mászik a csótány, mit tudok vele csinálni? Még garanciás, nem szedném szét teljesen, mert akkor tuti ugrik róla.

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 20:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Költözés után már nem lesz vele gondom, 2 hétre nem fogok másikat venni és ezt kidobni, ráadásul pár hónapja kaptam, nincs fél éves.😅
2022. jún. 30. 21:50
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem. Akkor minek a kérdés, ha két hét múlva lesz másik főző... Vagy most mi van? 🤣
2022. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 qkker1 ***** válasza:
Költözik.
2022. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
12, nem új főző lesz, épp ez az, hanem normális lakás valószínűleg és ott már nem lesz ezzel gondom. Ez az egyik oka annak, hogy a kávéfőző belsejében sem szeretném, ha bármi maradna belőle, nem akarom a normális, csótány mentes lakásba el vinni magammal. Erre az időre feleslegesnek érzek másik kávéfőzőt venni, meg keretem sincs cserélgetni, pláne emiatt...
2022. jún. 30. 22:54
 15/24 anonim ***** válasza:
12%
Akkor ne írd azt kedves kérdező h 2 hétre nem veszel másikat. Két hét MIATT nem veszel másikat. Nem mindegy.
2022. júl. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Jól van, kukacoskodáson kívül tudsz mást is vagy így ennyibe kimerült a válasz? 😅 Ezen kívül több mondat szólt róla, hogy költözés előtt vagyok, ha annyiból sem volt érthető, akkor nem az az apró hiba tehet róla...


Értelmes válasz jó lenne végre, de biztos jön még valaki aki szintén csak belém rúg, remélem egy jelentéktelen íráshiba miatt az is... mintha nem lenne elég problémám ...

2022. júl. 1. 05:55
 17/24 A kérdező kommentje:
Szerk. Bocs, 1 de teljesen egyértelmű mondatot írtam róla, amit egy gyerek is meg tudná érteni. De úgy érzem a szervizben leszek kénytelen érdeklődni, mivel nincs kedvem elcseszni a 24 hónapos garanciát a kevesebb mint 3 hós gépen. Meglepő módon, nem sz.rom q pénzt, hogy inkább vegyek másikat...
2022. júl. 1. 05:58
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Felfogtam a költözést. Amikor teljesen normális akár új főzőt is venni. Úh fogalmazz pontosan, ja.


Nem tudom mit vársz tőlünk. Belement egy csótány, félsz hogy benne marad, de szétszedni nem akarod, met garanciális. Újat venni se.


Sajnálom, itt senki se tud varázsolni hogy kiszedje neked.


Vagy szétkapod és ugrott a gari, viheted szakemberhez is, h ne kontárkodj. Vagy veszel másikat.


Vagy átgondolod h nem te vagy-e paranoiás abban a tekintetben h benne van... nézted 7/24 a főzőt?

Ha nem, simán kimászhatott belőle éjjel amikor aludtál, azóta meg a hűtő/szekrény alatt röhög h még mindig a főzővel vagy elfoglalva.


Az az értelmes válasz h értelmesen állsz hozzá. Az eredeti kérdésedből nem fogsz minden paramétert megkapni.

Ennyi.


Ha ettől paráznék h belemászik, szétkapnám vagy úgy kivágnám a gépet h csak nyekken és vennék az új helyen, egy újat. Csótánymentesség fontosabb, mint h a garancián nyafogjak.


De szólok, bármi mással is viheted magaddal... ezzel az erővel.


Vannak elektromos riasztók is, használhat ilyet is, ha nem a főzővel lennél elfoglalva. De ezt azért nem írtam eddig, mert nem a csótányoktól akartál megszabadulni a költözésig, csak a főzőt felszabadítani.

2022. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Senki se fossa a pénzt, de az élet ilyen. Lehet kapni pár ezerért másmilyen főzőt. Ja, nem kapszulás lesz? Nehéz az élet. Csak kibírod addig egy olyannal amíg összegyűlik a pénz egy új kapszulásra.


Ezer és ezer lehetőség, légy kreatív.

2022. júl. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Csak sikerült érdemleges tanácsokat is írni, köszöntem 😅 reméltem, hogy nem esik nehezére senkinek, ha már arra való az oldal, hogy kérdezzek. Az értelmes részét tényleg köszönöm.


Egyébként erre:" Vagy átgondolod h nem te vagy-e paranoiás abban a tekintetben h benne van... nézted 7/24 a főzőt?"


Sajnos az orrom előtt mászott bele a picikből nem 1, hanem kapásból 2-3, mert próbáltam ki hessegetni őket és sajnos ellenkezőleg sikerült...😵‍💫 De ha pedig vissza rakom a kapszulatartót, akkor viszont 99%, hogy se ki, sem be, max a kapszulatartó külső oldalára tudnak bemászni úgy... ezért kétlem, hogy ki jöttek, nyitva hagyni nyilván nem fogom, hogy még több legyen benne...


Költözésnél mással is körültekintőek leszünk, csak nem témába vágott, de az összes ruha, minden textil ki lesz mosva, beleértve a kutyaágyat is...

Örülök, hogy a te anyagi helyzeted ilyen jó, de sajnos nekem nem, nem tehetem meg, hogy 3 hónapon belül a másodikat vegyük, önkormányzati lakásba költözünk, nem saját ház meg ilyenek...

2022. júl. 1. 06:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!