Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Új felbukkanó darázsfaj?

Új felbukkanó darázsfaj?

Figyelt kérdés
egy szokatlan jelenséget figyeltem meg mostanában a kertünkben, udvaron. én úgy emlékszem tavaly nem voltak, de most megjelentek ilyen kicsi darazsak, nem hallatszik a zümmögésük, és irritálóan köröznek az ember körül ha leül, tehát csapdosásra nem nagyon állnak tovább, ez mi lehet? van a közelben valami fészek ahonnan járnak a fiatalok, vagy mi? "nagyokkal" sokkal ritkábban találkoztam mint ezekkel az irritáló picikkel amik most itt eluralkodtak nálunk. nem hiszem hogy zengőlégy mert teljesen darázs formája van, csak piciben
2022. aug. 31. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
2022. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kecske miniben
2022. aug. 31. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a furán repülő mini kecskedarázs? Az csípett meg tegnap 😐
2022. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
61%
Rengeteg darázs van mindenhol. Majdnem minden ismerősöm küzd velük, hogy betelepedtek vhova a hazukba, hazuk köré.
2022. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

végül is hazánkban csak kb 300 darázsfaj él :D


kép nélkül erről felesleges is beszélgetni.

2022. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!