Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Halott kukacok a ruhásszekrény...

Halott kukacok a ruhásszekrényemben?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza több mint egy hónap után és pakoltam volna be a ruháimat a szekrényében mikor észrevettem hogy halott kukacok vannak benne. Kerestem hogy mitől lehet és ennivaló volt a szekrényben fogalmam sincs hogy hogyan lehet hogy ruhákkal összefogtam amit nem vettem észre. A kukacok pedig azon a helyen vannak kb csak ahol ez volt. Egy kis hipochonder vagyok es legszívesebben kidobalnam az összes ruhát ami ott van dehat anyu nem dijjazná. Elég undi ezt itt irni de mit kellene tennem? dobáljam ki a ruhákat vagy mossam ki fogalmam sincs

2022. szept. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mosd ki alaposan a szekrényt, ha nagyon undi, akkor a ruhákat is. Ki ne dobd őket emiatt!!
2022. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja, egy alapos szekrény takarítás és a ruhák kimosása elegendő, nem kell kidobni semmit :)
2022. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Az az undi, hogy kaját raktál a ruhákkal a szekrényedbe.

Hogyan lehet 'véletlenül' összefogni a kaját a ruhával?!

2022. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hiába pontoztad le az utolsót, igaza van Ráadásuk az a kaja rohadt már ha kukacok voltak...
2022. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit. Elmondtam hogy több mint egy hónapig nem voltam itthon. Össze fogtam a ruhákkal egy kis valamit nem azt mondtam hogy egy kib*szott pizza vagy hasonló volt a szekrénybe
2022. szept. 2. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
De ha ruhák vannak a kezedben, miért nyúlsz kajához, te észkombájn. xD
2022. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges. Teljesen ártalmatlan lisztmoly hernyók voltak valószínűleg vagy muslicák.


Mosd ki a ruhákat, töröld tisztára a szekrényt!

2022. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!