Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Százlábúk ellen mit lehet tenni?

Százlábúk ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
az előbb mászott a falon egy 5-6 centi hosszú százlábú, qvára megijesztett. az utóbbi 2 hétben ezzel együtt már hármat agyoncsaptam, ezelőtt soha nem láttam őket a lakásban, vajon hogy kerültek ide?

#százlábú #undorító férgek
2022. okt. 16. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ne bántsd őket, hasznosak.

Elkapják a legyeket, szúnyogokat.

2022. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
légy, szúnyog ide szökőévente szokott betévedni, az is a bejárati ajtón mivel az összes ablakon szúnyogháló van
2022. okt. 16. 22:50
 3/14 A kérdező kommentje:
az meg nem érdekel hogy hasznosak, ki*****tt undorítóak
2022. okt. 16. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne öld meg őket, csak simán dobd ki.
2022. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de mit tegyek hogy ne szaporodjanak el? akkor se osztanám meg velük a lakást ha fizetnének érte
2022. okt. 16. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Engem sem erdekel, hogy hasznos. Meglatom, akkor vagy kitessekelem, de ha nem hagyja magat, akkor eltaposom, lecsapom, kezi granatot dobok ra, plazmavetovel szetzuzom, de nekem ne maszkaljon szanaszet a lakasban.
2022. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pókszázlábú? Sajnos nem tudsz mit tenni, állítólag a gyakori felmosás távol tartja őket. Gondolom ha domestossal mosol fel még jobb. Sajnos ilyenkor mikor jön a hideg, beköltöznek, nálunk is sok van.
2022. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem pókszázlábú, szerintem ilyen volt:


[link]

2022. okt. 17. 00:01
 9/14 A kérdező kommentje:
de lehet hogy pókszázlábú volt, nem álltam le nézegetni, agyonbasztam mielőtt el tudott volna menekülni
2022. okt. 17. 00:05
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk légyölő pókszázlábú van, keress rá. Mikor ideköltöztünk, akkor találkoztam először ilyennel életemben, gyanútlanul jöttem fel a lépcsőn és ott volt, majdnem lezuhantam a lépcsőn. mikor a padlón látom, nekifutásból ugrok rá papuccsal, sietni kell mert rohadt gyorsak. Múltkor meg az ágyban feküdtem, és látom hogy megy felettem a falon... helyből ugrottam 3 métert. Egyszer bementem a fürdőbe, és valahogy mögémkeveredett, én is ugráltam meg ő is, az vicces volt mert fostunk mindketten egymástól. :D
2022. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!