Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hol lehet szerezni légyölő...

Hol lehet szerezni légyölő pókszázlábút? Mennyire valószínű, hogy elkezdi írtani az ágyi poloskákat?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltunk már. Háromszor jöttek rovarírtók, rendszeresen takarítunk, gőzölünk, külön rovarírtóval befújunk, kidobtuk az ágyakat, körbe cellukszosztuk konektort, még is vannak. Ha esetleg nem a százlábú van valami más tuti tipp?

#poloska #százlábú #parazita #írtás #Légyölő pókszázlábú
2022. nov. 5. 22:13
 1/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Hidegköd-képzés volt vagy csak fújkáltak a rovarirtók?

Ha az utóbbi, akkor ezt kellene megpróbálni. Aztán utána lehet még néha ózongenerátorral a biztonság kedvéért.

2022. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ózonost használunk a hidegköd képzést még nem próbáltuk.
2022. nov. 5. 22:36
 3/8 anonim válasza:
85%
Inkább pókölő légyszázlábút vegyetek. Amúgy, ha rendeltél használt könyvet vagy ilyesmit másoktól, könnyen lehet, hogy az hozta be.
2022. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem rendeltünk. Gyanús, hogy munkahelyről vagy az egyik ismerősömtől, mikor átmentem etetni a macskát és szülinapozni hozzájuk. Utólag kiderült, hogy náluk is volt vagy van??!

Viszont a legnagyobb probléma, hogy nincs meg a forrás, nem tudom, honnan jönnek. Szomszédnál is volt rovarírtás.

2022. nov. 5. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nedves kárpittisztító-gépet már próbáltál?


Irtószer kell a gyors kezdeti eredményhez, de hosszabb távon a legszívósabb rovarok is eltűnnek onnan, ahol rendesen tiszta a környezet!

2022. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon beették magukat elég nehéz kiirtani. Egy-egy irtás esetében megmaradnak. Egy ideig rendszeres irtás kell.
2022. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Ha időben hívtátok a rovarirtót, akkor lehetetlen, hogy ne legyen elég 2-3 permetezés.

Nekem csak 1 volt és nem dobtam ki semmit. A jó szakember tudja, hogy hol rejtőzködnek.. mit kell kimosni, mit kell bezsákolni pár hónapra..

Ezért ágyat kidobni értelmetlen...


#4 szerint társasházban laksz.. elég valószínű, hogy másik lakásból jönnek, ahol viszont már hemzsegnek...

2022. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az új lakók hozták be, egy csomó szomszédnál is lett ágyi poloska, alig tudtuk kiírtani őket. Légyölő pókszázlábút meg téglalakásban tudsz szerezni, de nem hinném, hogy jó ötlet, mert 10ből 9-en ideglelést kapnak a látványuktól, a másik gond pedig az, hogy nagyon el tudnak szaporodni, ha az ember túlságosan is pátyolgatja őket (mint pl én, aki szerint jaj milyen szép, milyen különleges, agyon ne merd csapni stb) aztán meg lehet az ő írtásukon is agyalni...
2023. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!