Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen lepkének a hernyója??

Ez milyen lepkének a hernyója??

Figyelt kérdés

És mivel táplálkozik?

Segíts kérlek


[link]



2023. jún. 17. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem linkelték... Farkasalmalepke és farkasalmával táplálkozik...

viszont belőle csak jövőre lesz/lenne lepke szóval inkább elengedném.

2023. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol tudnám elengedni ahol talál magának farkasalmát? Egyik családtagommal temetőben voltam és elhozta onnan.😡 Nekem eszembe sem jutott volna ilyesmi.
2023. jún. 17. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a temető messze van ahonnan hozták?


Amúgy nedves helyeket kedveli főként a farkasalma.

2023. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ő már sokmindennel nem fog táplálkozni, az ennyire összehúzott, zömök test azt jelenti hogy bábozódás előtt áll. Ha még közlekedik, akkor lényegében bármilyen rét mellett kiteheted, vagy erdőszegélyeknél, ha viszont rögzítette magát vagy már nem sétál, csak forgolódik, akkor célszerű magadnál tartani, mert ilyenkor elég sérülékeny a szabadban és mivel nem jutott el időben megfelelő bábozódó helyhez, így nagyon ki lenne téve a ragadozóknak, ha csak letennéd valahová.
2023. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!