Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mivel tudnám a portetűt ki...

Mivel tudnám a portetűt ki írtani?

Figyelt kérdés
Konyhában és a wcben telepedtek meg. Földszinti lakás hihetetlen gyorsan keletkezik a por és sajnos nem jól szellőző lakás magas páratartalommal akkor is ha egésznap nyitva vannak az ablakok. Akkor szembesültem vele, hogy van ez a probléma mikor sütni szerettem volna és hát teli volt velük a liszt is meg szerintem liszt bogárral is meg úgy minden ami azon a polcon volt. Azóta tizedesen mindent átsúroltam, leporoltam, kidobtam minden élelmiszert ami a polcokon volt biztos ami biztos alapon stb a konyhában még is találok pár darabot. Annyit tudok, hogy nagyon szeretik a papírt meg a nedvességet. Vettem csatos tároló üvegeket, hogy legalább az megvédi majd amit újonnan veszek + tanuló pénz volt, hogy még mielőtt bárhova lerakom a lisztet stb-t itthon előtte kinyitom. Nagyon erős vegyszereket nem tudok használni mert van egy 8 hónapos babám :(

2023. júl. 12. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapos takarítás, és párátlanitó készülék.

De a klíma is szarítja a levegőt.

2023. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasznalhatsz nyugodtan vegyszereket. Gondolom a csemeted csak nem nyalogatja a polcokat vagy a wc-t (7 honaposomnak pl nem szokasa 😅) de ha igen, akkor takarits este, alvasido utan, aztan akkor foleg nem lesz baj.
2023. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiirtani.
2023. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es nem a konyhába és a wc-be nem megy viszont itt arra gondoltam, hogy ha belélegzi se egészséges.


3-as köszönöm szépen a nagyon hasznos válaszod ami a kérdésemhez kapcsolódik. 😃

2023. júl. 12. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most engem is érdekelne, mert egy ideje én is felfedeztem pár ilyet a fürdőszobában, de olyan kicsi méretűek voltak, hogy nem tudtam beazonosítani mik lehetnek. Valamilyen atkára tippeltem volna, most viszont rákeresve erre a névre, egyértelműen nálam is portetű van, de csak pár darab és fogalmam sincs mire jöttek elő.
2023. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös a nedves, párás környezetett nagyon szeretik illetve a port is. Nézz körbe, hogy valahol nem dohosodik, penészedik valami. Azóta csináltam egy nagy takarítást, de tényleg mindent lemostam stb és jelentősen csökkentek viszont eltűnni nem tűntek el..
2023. júl. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!