Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit csináljak ha látok egy...

B.emma kérdése:

Mit csináljak ha látok egy hatalmas pókszázlábut a szobámban?

Figyelt kérdés

Ez már nem az első alkalom volt hogy találtam egyet. Jelenleg hajnali 2 van és csak innivalóért mentem amikor megtaláltam a falon, amiután ittam és elindultam visszafele megláttam hogy már nincs ott ahol eddig volt. Brutál nagy és barna azóta nem tudok aludni amióta megtudtam hogy van 1 a szobámban. Mit tudnék ilyenkor csinálni? Lecsapni semmiképpen nem merem mert tényleg nagy és a közelébe sem merek menni szerem meg nincs itthon



A neten olvastam hogy nem lenne jó ötlet kiírtani őket mert sok pókot meg kissebb bogarakat megesznek.


2023. júl. 13. 02:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Inkább az legyen mint csótány, hasznos állat egyébként. A kisebb gyorsabb a nagyobbnak erősebb a csípése. Rád nem veszélyes. Lehet van valamilyen fészek van a lakásban csótány, hangya stb. És oda jár portyázni.
2023. júl. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kartonlap segítségével piszkáld bele egy tejfölös pohárba, utána nemes egyszerűséggel tedd ki a szűrét. Nem értem, hogy hol a probléma!
2023. júl. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Kérdezd meg tőle sajtos tejfölös lilahagymás ravatalozó kilincs érdekli-e?
2023. júl. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerre írtuk a tejfölt második
2023. júl. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Emma :D
2023. júl. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Csapd le légycsapóval? Menekül az ember elől, szóval nem fog rádmászni, ha leesik se
2023. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad bántani. Teljesen ártalmatlan. Mint ahogy más lakásba bemerészkedő rovarok, bogarak is. Nincs tisztában vele hogy ő a te lakásodban van. És azzal se hogy te is ott vagy. Ő csak éldegél. Ha félsz tőle valami tejfölös dobozba belepiszkálod óvatosan, utána kiviszed.
2023. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, most megtudta, hogy bántani akarod, és dühös rád. 😟

[link]

2023. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
azok annyira cukik
2023. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2023. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!