Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A Piretrin Extra (alphavet)...

A Piretrin Extra (alphavet) bolhaírtó porzószer ennyire gagyi lett? Szavidő jövő októberbe jár le. Létezik, hogy ennek a cuccnak nincs már hatóanyagtartalma vagy a kutyám valami szuperbolhákat tenyésztett ki?

Figyelt kérdés

Egy öreg szobakutyát dörzsöltem be vele 3-4 napja aki csak egy sarokban él szinte és sétálni meg wczni is alig lehet kicsalni onnan. Jó féldoboz ment a fekhelyére meg a kutyára is.


Ma megnézem, hogy 3-4 bolha rohangál benne ugyanúgy lágyékhajlatban!


Azért választottam ezt a porzószert, mert az előtte használt vmi piros fémdobozos bolhanyakörv sem volt hatásos...



nov. 6. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal ezt a szert nem a kutyara kell tenni, max a kornyezetere.

Kutyat massal kell kezelni, de most ezen a ponton szerintem konzultalj egy allatorvossal, hogy mi legyen a tovabbiakban, bolhairtotol mergezest is lehet kapni.

nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Forest 7-8 kilós kutyára való nyakörv volt az ezt megelőző kezelés, a fekhelye is hetente mosógépben van mosva, mégse tűnnek el a bolhák...
nov. 7. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!