Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A ruhamoly és annak hernyója,...

A ruhamoly és annak hernyója, petéi mitől döglenek mit utálnak?

Figyelt kérdés

A vasalást, gőzölést, lavandularakosgatást, alap porszívózást, takarítást és a chemotoxot meg a hímekre hatásos feromoncsapdát ismerem, de ezeken túl mi az amit nem bír elviselni?


Ha ecetes vagy simán mosószeres vízben áztatom a ruhát több napig az kinyírja a hernyókat, petéket? Ecetszagtól mennyire döglenek? A chemotoxtól én döglök, az ecet nem zavar.


Azt se értem mit esznek ezek itt, ha nincs se irhabunda, se vadtrófea, se jegesmedveprém a padlón, se nemez se gyapjúpulóver, se gyapjútakaró se selyem. Szőnyeg sincs, csak pvc mindenhol.


Esetleg a hajszál és minden amit az atka megeszik, az ezeknek is pont jó?

(takaríthatatlan helyan, szekrények mögött-alatt megbúvó porban összegyűlve)


Pamutruhát is megeszik? Dehát abban nincs semmi állati, hacsak nem a bőrről-hajról ottmaradt hajszál és ezmegaz.



jan. 4. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Levendula.
jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy a levendulát ismerem, meg még egy csomó mást is.
jan. 4. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony jó gondolat, a hajat, állati szőrt ha van macska, kutya, ami felgyűlik zabálhatják. Állítólag ehetnek pamutot is de én ezt még sosem tapasztaltam.


Nálam az ecseteket is megették :D

jan. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Opp, tényleg! A mókusszőr és sertésszőr ecsetek, de a gyantázatlan hegedűvonó is bajban lehet hidz lószőrből van. A pamutot tuti nem eszik, nincs benne keratin, de a pamutban levő szőr-haj és egyebek viszont tökéletes nekik.


Az a vicc, hogy nálam se kutya, se macska, se nő, se szőnyeg se semmi, és mégis vannak lepkék. Máshol meg ktya macska, két lány meg az asszony sok szőnyeg és ruhákkal dugig ruhák... neeeeem, nekik nincs! :)

jan. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!