Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elindulhat a csótányinvázió...

Elindulhat a csótányinvázió ismét?

Figyelt kérdés
Nagyon jó idő van.10 fok felett van minden nap.Kezdek apróbb bogárkákat látni a házban.Ez nem újdonság.Gabonafutrinka is döglödött ma az előszobában.Tavaly költöztünk saját kertes házba és csótányok jelentek meg,akkor rovarirtót hívtunk.November óta nem láttam eddig egy darabot se,de félek,hogy megjelenhet újra.Nem nagyon tudjuk honnan jöttek.Lehet megzavarták őket akkoriban és úgy jöttek hozzánk.Nem tudom kellene-e már permetezni vagy sem.Fogalmam sincs visszatérhet-e.
febr. 5. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megelőző irtást kell rendelni, nehogy kikeljenek.

Hívd fel őket, értenek hozzá.

febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem pontosítani,hogy csótány nem jelent eddig meg.Az apróbb bogarak teljesen mások.Kis ugróvillás,pók stb.Így is szükség lenne már most megelőző irtásra?Tavaly kértem ki az irtók tanácsát.Fél évente,negyed évente javasolta akkor a permetezést.Mivel régóta nem lakunk itt még,így fogalmam sincs folyamatos irtás kell minden évben mint a társas házakban,panelekben vagy nincs szükség rá.
febr. 5. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább. Bár nekem kb ptsd lett attól, ami a panelban ért, hónapokig rémálmom volt tőlük.
febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vizsgáld át az egész épületet, hogy van-e olyan üreg, ami életteret ad a nem kívánatos állatoknak. Ha van, csemperagasztóval, fuga anyaggal töltsd ki, zárd le.

Szóval én előbb a bejutást, fizikai elkerülést választanám, csak utána a mérgezést / irtást.

febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!