Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan menthetem meg ezt a...

Hogyan menthetem meg ezt a lepkét?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam az utcán, és megpillantottam egy nagyon szép lepkét. Felmászott a kezemre, csodálkoztam is, hogy miért nem repül el, aztán haza hoztam. Úgy látom, semmi külső sérülés nincsen rajta, de mostmár tényleg furcsa, hogy nem repül el. Mit adhatnék neki enni? Szerintetek meg fog halni?

2012. máj. 26. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd ki a szabadba, és tedd rá egy virágra. Elpusztulna bent a lakásban.
2012. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha kiteszem egy virágra, attól még nem fog elrepülni! Persze igaz, hogy a szabadban jobb lenne neki...de most odatettem neki egy házinövényt meg vágtam almát, bár nem hiszem, hogy az pótolná a nektárt mert azt eszik, nem?
2012. máj. 26. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
meghalt:(
2012. máj. 27. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alma nem lett volna rossz ötlet, de meg tette volna a cukros víz vagy méz is. Egyébként valószínűleg végelgyengülésben pusztult el, valószínűleg lepetézett, teljesítette a "küldetését" és most elpusztult...
2012. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!