Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a hangyatámadás?

Mi ez a hangyatámadás?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem a konyhában hangyákat, és nem csak nálunk van ez. sőt, nem csak azok a fekete hangyák, hanem azok a vörösek is.

ez a nagy szárazság miatt szomjasak, vagy miért van ez?



2012. júl. 12. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Jön az esős idő. Ezt megérzik és kirajzanak.
2012. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. júl. 12. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is mostanában lett sok hangya, pedig a 4. emeleten lakunk és a szobában, a lakásban hangyák vannak...De engem nem zavar, mert felszedik a morzsát mindenhonnan, így kevesebbet kell sepregetnem. :)
2012. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Néhanapján kikéne takaritani a konyhát és nem lenének hangyák ijen egyszerű
2012. júl. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én meg azt ajánlom, hogy lapozgass egy nyelvtan könyvet, az helyett, hogy itt okoskodsz.
2012. júl. 29. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokott lenni. Most is, és utolsó válaszolónak üzenném hogy ha tiszta is a konyha akkor meg bemásznak a mosogatóba az edények közé is :D Régen mikor még a 2. emeleten laktunk akkor is bejöttek.
2012. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!