Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ti féltek a pókoktól?

Ti féltek a pókoktól?

Figyelt kérdés

[link]

ezen az oldalon olyat találtam hogy majd b*szartam



2012. nov. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiskoromba rettegtem a pókoktól, de az az érdekes, hogy csak a kicsiktől mint a sima kaszáspók, vagy a keresztes. Akkoriban sokat gyűjtüttünk sáskát, gyíkásztunk, jártuk a mezőket, és volt olyan év mikor minden egyes lépésnél darázspók, bármerre néztem. Nahh hát szép rémálmaim voltak tőle :) Viszont a madárpókok mindig is vonzottak, csodálattal néztem rájuk, és kb. olyan 15 éves koromra megkaptam az elsőt. Annyira tettszett, hogy mindjárt kézbe is fogtam, persze óvatosan. És lám ma már nem félek semmilyen póktól, max ha rámkerül hirtelen megijedek, de nem félek. A szobámba kaszáspóktenyészet van, és megtűröm a nagy fekete "házipókicákat" is ha nem mászik rám. A képen látható pókok között átszaladnék főleg annyi összegért amit feltüntettek, de biztos ordibálnék mint állat XD 19/L
2012. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nagyon :S Kivéve a piciktől.
2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nah, ezzel én is pontosan így vagyok
2012. nov. 5. 19:04
 4/5 anonim válasza:
srác létemre egyszerűen nem bírom őket :) főleg a szőrös,nagy feketéktől.ez már régóta meg van nálam de még a kicsiktől is tartok,sztem arachnofóbiás lehetek
2012. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ezzel én is így vagyok majdnem b*szartam a képnél húhh bbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

utálom őket és félek sőt rettegek tőlük

2013. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!