Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van 2 db Grammostola rosea-m...

RedRosa94 kérdése:

Van 2 db Grammostola rosea-m és valami más fajata pókót szeretnék, de mit?

Figyelt kérdés
MOndjatok már olyan pókfajtákat amik nem veszélyyesek és szépek és szinte úgy kell tartani mint a Grammostola rosea-t.

2013. jan. 15. 04:49
 1/7 anonim válasza:

Brachypelma Albopilosum-om van:D

Imádom!

Gyönyörű

Könnyen tartható és nyugis,persze csak ha nem matatok a terkóban csipesszel ;)

2013. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Grammostola pulchripes, pulchra

Nemtudom mit értesz veszélyes alatt ha a méregerősséget, akkor a Brachypelmákat hasonlóan kell tartani és gyenge a mérgük és szépek is.

2013. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 16. 04:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Grammostola és Brachypelma nemből elvileg mindegyik "kezes" (bár az én albo-m egy agresszív, harapós/szőrözős vadállat), és nem igényelnek különösebb tartást, megfelelő pára és etetés mellett jól (és sokáig) elvannak. A szépség relatív, nekem pl a smithi-k és pulchrák tetszenek, a P. metallica vagy G. rosea már túl színes. :D

16/L

2013. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ szerintem albo-t veszek.
2013. jan. 17. 04:35
 6/7 anonim válasza:
ajánlom az Acanthoscuirra Geniculata-t... ez nem kimondottan nyugodt fajta, a mérge valamivel erősebb, mint a brachypelma pókoké, de nem jelent borzasztó nagy veszélyt... Kézbevétele nem ajánlott, mert néha agresszív, de kézhez lehet szoktatni megfelelő elővigyázatossággal, és odafigyelésseé...gyönyörű, nagyon hasonlít a brachypelma smithi-hez, az a különbség, hogy a geninek fehér csíkosak a lábai... [link]
2014. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, azóta már beszereztem egy L.cristata, B. Albopilosum és egy P. regalis.t mióta fel raktam a kérdést.
2014. febr. 8. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!