Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehet ez?

Milyen rovar lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


Kb 2-3 mm , tud repülni. Valakinek valami ötlete?



2013. febr. 19. 12:22
 1/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Valamilyen múzeumbogár, talán Anthrenus verbasci.
2013. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hála Istennek... Tehát semmiféleképpen nem poloska vagy olyasmi ugye? Az ablakpárkányon mászott, de az ágyon is találtam egyszer ugyanilyet. ( az ablak alatt van az ágy) Lényeg, hogy egyből frászt kaptam, hogy poloska :S
2013. febr. 19. 14:22
 3/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Nem, nem poloska, viszont ez rosszabb. A legtöbb poloska csak (növényi) nedveket fogyaszt (legalábbis én úgy tudom, lehet rosszul), ezek viszont gyapjút, tollat és más természetes anyagokat, amik a házban vannak.

(Ebbe beletartoznak a preparált állatok is, pl.)

2013. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
100%
Én nem sorolnám a "hála istennek" kategóriába. Igen kellemetlen kártevők. Bármilyen állati vagy növényi eredetű anyagot képesek szétrágni és tönkretenni.
2013. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rosszabb?!? :O ( én azért örülök, hogy nem belőlem fog falatozni :D )

Azt véletlen nem tudjátok, hogy mivel lehet eltűntetni őket? Mert kettőt láttam összesen, de nem egy napon, fogalmam sincs, hogy többen is lehetnek e, vagy csak az ők jöttek be melegedni...

2013. febr. 19. 17:56
 6/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ezt inkább Platypusra bízom, én csak azonosításhoz "értek".
2013. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szocs david válasza:
oooh nallunk ezzel van tele a paszuly :))))
2013. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!