Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ennek a rovarnak mi a neve?

Ennek a rovarnak mi a neve?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 19. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Lepkeszúnyog egy fajtája úgy tudom ez a fajta nem bántja az embert.

2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Főként a fürdőszobában van mert szereti a vízet.
2013. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy írtál. Megnéztem az általad megadott linken leírtakat: "Apró, 1-5 mm-es, jellegzetes megjelenésű, fonalascsápú kétszárnyúak." Ezt olvastam ott. Az a rovar, amit én láttam/lefényképeztem, 4-6 cm hosszúságú volt!

Akkor mi lehet?

2013. júl. 19. 20:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nem egy sima moly? Amúgy akkora a valóságban is, mint a képen?:)
2013. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eddig, amilyen molyokat láttam, azok kicsivel nagyobbak voltak, mint egy szúnyog, de ez, ami a fenti linken van, jó pár cm-es rovar!!! Nagyobb, mint egy megtermett cserebogár.
2013. júl. 19. 20:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó amúgy, pár hete láttam én is egy hatalmasat, mondjuk kicsit máshogy nézett ki, megnéztem mégegyszer a linkelt képedet, az a fej-tor-potrohrész, az tényleg kicsit szúnyugos, szóval elfogadom az első válaszát:):)
2013. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a képet nézted? Ez a rovar nagyobb, mint egy cserebogár, nem pár milliméteres.

2013. júl. 19. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaa várjál, akkor mégis téves!!:$ Amúgy ezt néztem, igen:) Amit én láttam, az akkora volt mint ennek a fél szárnya:)
2013. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj. Még sosem láttam ilyet én sem. Hátha majd valaki megírja, hogy mi lehet ez.

Rámászott a páromra, de ő csak akkor vette észre, amikor bement a házba, én pedig már csak a nagy sikoltozást hallottam bentről. ;-)

2013. júl. 19. 21:25
 10/14 anonim ***** válasza:
:S:)
2013. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!