Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet teljesen kiírtani...

Hogyan lehet teljesen kiírtani az ágyipoloskát? Vettünk rovarirtó sprayt ami nagyon erős. De 1-2 ronda kis poloskát még mindig találok néha a falon, padlón illetve az ágyamon.

Figyelt kérdés
Nemis az a baj hogy vannak rajtam csípések meg a családomon mert jajj eyg kicsit viszket de nemis ez a baj..hanem komolyabb..valamelyik éjszaka amikor ünnep volt és nemkellett iskolába menni azon a napon éjfél körül feküdtem le kicsi később a megszokottnál.Feltehetően már éhesek voltak a poloskák mert később feküdtem le és mikor már kezdtem volna elaludni,éreztem hogy mászik rajtam..természetesen egyből felkapcsoltam a villanyt és elkezdtem pattogni hogyha van raktam akkor essen le rollam..leis esett és egyből szétnyomtam..utánna nemmertem visszaaludni mert féltem hogy megint rámmászik és nemtudok elaludni(félek a bogaraktól).Tehát azon az estén nem aludtam semmennyit pedig reggel iskola volt..Tehát az a tanulság hogy amíg 100%-osan kinem írtjuk őket addig nem feküdhetek le 11-óránál később mert megint nemfogok tudni elaludni tőllük.

2013. okt. 26. 23:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már 4.jára hívtuk a rovarírtókat és már kezdenek eltűnni a rovarok 1-2-t még találun knéhanéha de már kezdenek kipusztulni..köszi zépen a tanácsokat okos dolgokat mondtatok mert a rovarirtók is ilyeneket mondtak és mostmár amíg kinek irtódnak zsákokban tartju ka ruhákat nem pedig a szekrényben és mindent átmostunk..a falakat is áttörölgettük,minden reggel amikor felkelek átnézzük az ágyamat hogy nincs e benne/rajta az az első minden reggel és hogy megrázzuk a párnákat,takarókat..köszi szépen a tanácsokat.. :) puszi
2013. nov. 23. 14:19
 12/12 anonim ***** válasza:

Melyik az az irtószer, amit ajánlottatok, ami kisállatboltban kapható, ampullás kiszerelésű, vízzel hígítandó?


Egyébként bárki számára hozzáférhető, vagy csak gázmesteri engedéllyel? A nevét ha megírná valaki, megköszönném (irtókat már hívtunk, 3 irtás után csökkent a számuk, de még mindig maradtak túlélő poloskáink!)

2014. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!