Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi csípked össze éjszakánként...

Mi csípked össze éjszakánként és hogyan vethetnék ennek végre véget?

Figyelt kérdés

2 hete van az, hogy 2-3 naponta újabb csípésekkel ébredek. Most például 2 új van a karomon és 4 a hátamon. Egy az egyben úgy néznek ki, mint a szúnyogcsípések, de felteszem, ilyenkor nincs szúnyog, valamint ilyen sokáig nem lehet a hálószobámban észrevétlenül.


Az ágyamat már 2szer darabokra szedtük, kiporszívóztuk kívül belül, újrahúztuk az ágyneműt, de láthatóan még mindig itt van ez a valami. Ágypoloskára nem gondolok, mert néztem képeket, annak máshogy néz ki a csípése, valamint jóval tovább is tart a gyógyulás. Nekem 2-3 nap alatt elmúlik a viszketés és felszívódik a duzzanat is. De ettől függetlenül is rém bosszantó és már nem tudom, hogy mit csináljak, hogyan számoljak le ezzel a valamivel. És eleve nem tudom, hogy mit keressek. Gondoltam, hogy veszek elektromos rovarirtót, de kérdés, hogy vajon milyet kéne vennem, mi ellen kéne, hogy hasson?


Mi egyebet tudnátok tanácsolni, mit tegyek, hogy ne ébredjek többet új csípéssel?


2014. jan. 13. 13:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A legutóbbi csípések óta volt már 3 nyugodt éjszakám. Azt hittem végre megszabadultam tőle, de láthatóan tévedtem :(
2014. jan. 13. 13:08
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bolha. Főleg ha valami állatotok is van amelyik bejár a lakásba ,simán megtelepszenek az ágyban.
2014. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az olyan, mint a szúnyogcsípés? Nem kisebb?


2 cicánk van, de a 8.on lakunk, így értelemszerűen nem kijárósak.


Ha bolha, mit tudok tenni az ágyammal? Hogy írtsam ki őket?

2014. jan. 13. 13:17
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha van tapéta vagy falvédő, ott is meg kellene nézni. Sokszor a tapétaragasztón élő kis fekete bogarak (kb. 1 mm) tudnak harapni, ha éhesek.
2014. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny vagy rá akkor lehet hogy viszkető nagyobb csípések lesznek bolhától is. De ha észreveszel kis ugráló izéket akkor biztos a dolog.Biokill nevű szer jó rá,be kell fújni az ágyat és környékét és macskára sem veszélyes.
2014. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt a biokillt szabad az ágyamra is permetezni? Nem lesz tőle bajom?
2014. jan. 13. 13:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Melegvérű állatokra és emberre is veszélytelen cucc.Viszont kiírt minden rovart. Ha éppen nem bolha a bűnös, akkor azt is.
2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor már csak annyi kérdésem lenne, hogy ilyet hol tudok venni? Spar? Auchan? Vagy csak szakboltokban?
2014. jan. 13. 13:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Én szakboltban vettem ,állateledel- felszerelés..
2014. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Háromféle gyanusítottad lehet. Bolha, ágyi poloska, vagy óvantag.
2014. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!