Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi lehet ez? Minek a lárvája?

Mi lehet ez? Minek a lárvája?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyemen a konyhai csöpögtetőtálca alatt (amit nem emelünk fel túl gyakran) találtunk kukacszerű élőényeket. Volt nagyobb is, 0,7-8mm-es lehetett, de volt egészen apró is. Állt a víz a tálca alatt, abban úszkáltak lassan. Olyanok voltak, mint a szúnyoglárvák, csak a gömbfej nélkül. Sötét színűek voltak, fekete, vagy sötétbarna ezt pontosan nem tudnám megmondani, mert a kollnőm azzal a lendülettel söpörte le az összeset, így sajnos képet sem tudtam készíteni. Amikor megláttam őket az első gondolatom a pióca volt, fujj. Eléggé aggaszt, hogy mik lehettek azok, pont a hűtőnk felett, hát, remélem nincs belőlük több. De az, hogy volt kisebb és nagyobb is, arra enged következtetni, hogy nem tegnap kezdtek el ott terjedni. Nézegettem képeket, de nem találtam hasonlót, vagy ha igen, az nem vízben volt.

Tudom ez édeskevés, de hátha tud valaki segíteni, hogy mik lehettek azok, hogy célirányosan meg lehessen keresni a forrást.

Előre is köszi a válszokat!



2014. febr. 27. 23:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!