Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lehet hogy darazsfeszek van a...

Lehet hogy darazsfeszek van a padlason, vagy tenleg csak par nosteny keresgel feszekrakohelyet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Talaltunk a padlason par darazsat ami repult, de par doglottet is talaltunk. A repulo darazsak egy resze bejutott a lakoterbe a padlasrol nyilo ajto meletti icipici resen. Most az a kerdes hogy vajon van- e feszek a padlason , vagy csak lessz feszek? Eseeg par betevedt darazs es lehet nem lesz feszek? Hogy vedekezzunk?

2014. ápr. 24. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a kertben a korlát csövébe fészkelték be magukat. Felhívtam a darázsirtókat, de olyan sokat kértek, hogy végül én irtottam ki. Persze ez könnyebb eset volt, mert egy szűk csőben voltak. Először is nézettek körül, de csak sötétedéskor, mert akkor már lenyugszanak. Ha kevesen vannak megpróbálhatjátok kiirtani. én csizmát vettem, farmert, télikabátos, sálat, sapkát, gumikesztyűt és egy kiszuperált második világháborús gázálarcot. Így esélyük nem volt a dögöknek. Egy egész doboz rovarirtót ráfújtam a fészekre, majd másnak kivertem a csőből és elégettem.
2014. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!