Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen pók van a képen?

Kálmán Csaba kérdése:

Milyen pók van a képen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai napon a csatolt linken található pókot fotóztam le, s sehol nem találtam a neten, hogy milyen pók lehet ez. Nagyon gyors. Előre is köszönöm a szíves segítségeteket! Csaba.


A pók link:

[link]



2014. máj. 4. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az állatok kategóriába írd ki, ott valószínűbb, hogy tudni fogják. Én még nem láttam ilyen pókot. Mekkora volt?
2014. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán gyászpók.Hozzánk is jött be hasonló hidegebb időben és baromi gyors, ráadásul ügyesen bújkál!Szinte lehetetlen elkapni.Elég nagy, szőrös dög.Általában úgy intézem el, hogy becélzom és hozzávágom a papucsot.Ha telibe találom, akkor elpusztul, ha nem találom el, akkor menekülök.
2014. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erdei kaszáspók (Egaenus convexus).
2014. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, Erdei Kaszáspók lett a befutó, alapos elemzés után. :)
2014. máj. 8. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!