Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A keresztespók mennyire csíp?...

A keresztespók mennyire csíp? Mekkora mérettől? És az a fekete szobában szaladgálós buckapók?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
megkaphatnak, de a keresztes egy jól látható hálót sző, a "fekete buckapók" meg olyan rejtett életet él, hogy nem fog neked menni!
2014. jún. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként akkorát csípnek, hogy pl álmodban fel sem kelnél rá! szóval semmi!

de másnap látszik!

2014. jún. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocsi, a bucka szót nem kellett volna belekevernem, tudom melyikre gondol így mindenki, de valami ilyesmikre értettem én:

[link]

[link]

még keresgélek, ezekre csak hasonlít.


keresztespókot pedig csak azért kérdezem, mert a kertünk elég fás, sok a gyümölcsfa is, és egyszer már volt is hogy fennakadtam a hálóján, de szerencsére a pók nem volt ott, vagy elszaladt. D:

2014. jún. 11. 02:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtam mire gondolsz, még a kép nélkül is!

Szóval ez a "buckapók" teljesen rejtőzködő életet él!

Soha nem fog téged bántani!

Szinte észrevehetetlen, mert csak résekbe, repedésekbe, lyukakba tud meglenni..nagyon félénk állatka, de ha a hálójába kerülsz..véged...

2014. jún. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haha keresztesre nem ébredsz fel....gyere ide hozzánk vastagab mint a hüvelyujjad a keresztespok ami it van.
2014. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!