Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hol lehet venni Miskolcon...

Hol lehet venni Miskolcon madagaszkári csótányt?

Figyelt kérdés

Ami 5cm kb. és sziszeg,van ilyen egyáltalán?

Melyik állatkereskedésben?



2014. jún. 11. 19:10
 1/3 anonim válasza:

Hogy Miskolcon hol lehet azt nem tudom,de ha csótány kell akkor szerintem ez is jó lessz: [link]

én is venni akarok csótányt mert be akarom programozni ,hogy lehessen távirányítóval irányítani

2014. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azz kemény.

Mire használod majd?

2014. jún. 16. 15:46
 3/3 anonim válasza:
Sokmindenre lehet használni pl.:megilyeszteni másokat,pici kamerát a hátára ragasztani oszt megnézni,hogy a szomszéd mit csinál!Csak annyit kel csimálni ,hohy a csápjába két vezetéket dugni beragasztani a végét egy kis vezérőegységet a hátára programot irni rá és kész is ,elem nem is kell csak egy pici kábelt szúrni a nyakához és már van is áram :) persze a kábelt rá kell kötni a chipre.meg sört itatni a csótánnyal.
2014. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!