Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi történik, ha egy szöcskének...

Mi történik, ha egy szöcskének leszakadnak a lábai?

Figyelt kérdés
Az imént találtam egy szöcskét aminek már csak két lába maradt épp az egyik eltörött a többi leszakadt. A szöcske viszont él és próbál elmenni de már tíz perce szenved. Légyszíves ne hasra ütött válaszokat adjatok!!!
2014. júl. 18. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ez NEM játék azonnal vidd állatorvoshoz az majd meggyógyítja a törött lábát és esetleg még javasolhat valamit vidd el különben el fog pusztulni és könnyű préda a többi rovarnak is
2014. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak szárnyai ? Mert,ha nincs akkor még nem kifejlett és hamarosan vedlik és ezzel ha jól tudom visszakapja a lábait. Addig tartsd egy biztos helyen és etesd fűfélékkel(a biztos hely alatt egy befőttesüvegre vagy egy tejfölös dobozra gondolok). De még így se biztos h túléli. Ha pedig kifejlett akkor már semmi se menti meg.
2014. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem láttam rajta szárnyakat. :) És köszönöm a hasznos választ! :D
2014. júl. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!