Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek? Hogy lehetne leütni?

Mit tegyek? Hogy lehetne leütni?

Figyelt kérdés

Félek a pókoktól kiskorom óta. És a mai nap a kutyám bejött a kertből megrázta a szőrét, a folyosón és két hatlamas pók esett le róla. Először csak az egyiket láttuk, anyukám gyorsan agyontaposta, én utána a konyhából néztem a folyosót és megláttam még egy hatalmas pókot. Nagyon nagy körülbelül akkora mint egy húszforintos, és hosszú lábai vannak, barna vagy fekete. Mivel árnyékos helyen volt így a színét nem láttam jól. Viszont ez a másik bemenekült a rossz mosógép alá, ami a folyosón van. Onnan elő fog jönni? Nagyon félek még a folyosóra is kimenni és nagyon pánikolok. A szüleimet meg nem is érdekli, úgy vannak vele hogy majd előjön. De én meg nagyon félek tőle. Nem szoktam amúgy bántani a pókokat, mindig megkérek valaki mást, hogy nyomja agyon. De hogy tudnék megnyugodni? Vagy hogy lehetne előcsalogatni a helyéről? Sötétbe bújt, akkor ő kerti pók? Meghal a lakásban?

A válaszokat előre is köszönöm!

A mosógépen szoktak ruhák lenni, félek, hogy belemászik a ruhába is. Mit tegyek?



2014. júl. 21. 10:15
 1/1 anonim válasza:
szerintem vásárolj valamejik üzletben rovarírtó sprayt és azzal fújd be mindegyik olyan helyet ahol pók jelent meg.öt perc alatt kinyírja őket,aztán nem kell majd félni tőlük
2014. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!