Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan irtsam ki a muslincalár...

Thrixyyy kérdése:

Hogyan irtsam ki a muslincalárvákat a hűtőről?

Figyelt kérdés
A hűtőnkön hemzsegnek a muslincalárvák. Eddig többször átmostam 70%-os orvosi szesszel, gondoltam az csak elég lesz nekik fertőtlenítésnek. A gumibetétet úgy ahogy van kivettem és alaposan átmostam- mivel ott találtam a legtöbbet. Azt hittem valahol ott lehet a fészek, de visszaraktam és 1 órán belül pont ugyanott tartottam mintha semmit sem takarítottam volna. Rovarirtótól félek, mert mégis csak az étel közelében van, és nem szeretném ha bárki beteg lenne e miatt a családban.

2014. aug. 10. 00:11
 1/5 anonim válasza:
Hívj rovarirtót.
2014. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is már erre a végső következtetésre jutottam. Ezért is kénytelen voltam megkérdezni mert vagy 70 muslicás kérdés közül egyben sem volt hasonló körülmény.
2014. aug. 10. 01:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg más házi megoldás?
2014. aug. 10. 01:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedj ki a hűtőből mindent és mosd át foghagymás-citromos-borsos vízzel. Tuti megoldás!!!
2014. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy csak szólj nekik hogy tűnjenek el ;)
2014. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!