Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nagyon nagy segítségre lenne...

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem. Sajnos ez a rovar megszállta a lakásunkat. Vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sajnos nem bírjuk kiirtani őket. Főbb jellemzőik: nagyon kicsik, pattognak, amikor csípnek olyan mintha tűvel bökdösnének, körülbelül délutántól aktívak estig, textilbe is bemásznak, tehát van amelyik az ágyban is előfordul, így még éjszaka sincs nyugta az embernek tőlük. Sajnos semmi használható információt nem szereztem róluk.


Remélem valaki tud segíteni, már az amúgy is beteg szüleim is nehezen viselik ezt a nagy problémát. Elég sok mindennel próbálkoztunk már. (A képen, ami itt található: [link] Org/image/elosave45/, egy döglött példány látható felnagyítva, sajnos olyan kicsik, hogy élőt nem lehet elkapni. )


Előre is köszönöm a segítséget.



2014. aug. 19. 18:04
 1/4 anonim válasza:
51%
ez egy lábujj xD
2014. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én a képről semmit nem tudtam lenézni, csak egy körömágyat..xD de amúgy amit írtál az bolha..
2014. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fehér színű és nagyon apró, olyan, mint egy porszem vagy egy apró szösz. A bolha sötét színű és látható is. Az elmúlt időszakban sok mindennek utána néztem, és még rovarirtók is voltak nálunk, sokan megdöglöttek, de igazán nem oldódott meg a probléma. Ezért is gondoltam, hogy segítséget kérek, hátha másnak is vannak hasonló tapasztalatai, vagy használható javaslata.
2014. aug. 19. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
hmm.. érdekes :/ nem láttam a leírásba, hogy fehér színű, ezért gondoltam, hogy bolha, mert a jellemzők meg ugyanazok, de így nem tudom :/
2014. aug. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!