Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ártalmas egy nagy (tényleg...

Kittycat180 kérdése:

Ártalmas egy nagy (tényleg nagyon nagy) szürke és fekete pók? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma láttam a szobámban ês lehet hogy bebújt a szekrényem mögé.Amikor láttam(pár pillanatra)úgy tűnt,hogy szürke és fekete

De nem tudom pontosan

Tudnátok segíteni?


2014. aug. 29. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ártalmas de ki tudja ha olna rola kep akkor meg tudnam mondani.
2014. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem találok róla képet

De nagy volt az biztos

Juj,tudod van egy kis pókfóbiám

Most hogy aludjak???Brr

2014. aug. 29. 11:33
 3/8 anonim válasza:
66%
Mo-n nincs veszélyes pók.
2014. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy bebújt a szekrényem mögé,nagyon félek ,hogy kijön.Nem szokásom pókokat gyilkolni,a legtöbbet egy befőttes üvegbe rakom és kiteszem az utcára.De ezt most meg próbáltam a porszívóval felszívni.Tudom,hogy a pókok jobban félnek tőlünk mint mi tőlük de ha ez a pók amit láttám meg tud csípni akkorszerinted csak egyolyan piros pötty jön ami viszket?Vaaaagy...más?Á,bele se tudok gondolni
2014. aug. 29. 11:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Úristen,tényleg nincs veszélyes vagy ártalmas??Az nagyon jó lenne mert eléggé beijedtem
2014. aug. 29. 11:43
 6/8 anonim válasza:
Velem tavasszal volt, hogy bemászott egy pók az ágyam mögé. Félek tőlük ( 17/F :D ), így nem tudtam befeküdni az ágyba, de nem akartam megölni, mert nem tudok megölni se pókot, se bogarat ( 17/F :D ) szóval elhúztam az ágyam, fogtam egy lámpát és egy tükröt és azokkal kerestem meg, hol van. Mikor megtaláltam, pont olyan helyen volt, hogy rá tudtam rakni egy poharat, betoltam alá egy papírt és kiraktam az erkélyre. Szekrényt persze nem biztos, hogy el lehet csak úgy húzni, de mást nem nagyon tudsz csinálni.
2014. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom egyedül a sárga dajkapók tud csúnya csípéseket okozni, de egyik sem mérgező.

Teljesen megértem a félelmed. Pár éve egy nagy barna kövipók jött be a szobámba. Mikor megláttam, azt hittem elájulok. :D Mivel rettentően félek tőlük, ezért megpróbáltam agyonütni szegényt, de az ütés félrement, a pók pedig berohant a szekrényem alá. Az eset után 3 napig a nappaliban aludtam. A pók azóta sem került elő (remélem már nem is fog). A szobám tavaly nyáron át lett rendezve, a szekrény alatt, ami alá bebújt, nem volt semmi. Szóval rejtély, hova lett.

2014. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. aug. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!