Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A raid max csótányírtó hab...

A raid max csótányírtó hab mikor hat?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefújtam egy részt, ahol sok csótány szokott lenni, de vígan elmászkáltak rajta ... ám ma találtam pár felfordult bogarat. Ezek szerint pár óra kell, hogy kifejtse hatását ? Illetve ma jól átfújtam vele egy kis darab kenyeret, és kitettem csalinak ... ez hatásos lesz ?

#csótány #raid max ?
2014. szept. 8. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

szia!


Az egyetlen, ami hatásos, az a Góliát csótányirtó.(ukrán, nem magyar!!!) Van egy kis pisztoly, abból kell zselé cseppeket kinyomni olyan helyre, ahol nem éri víz. Ja, és Ukrajnából kell hozatni. Ha jár át ismerősöd, akkor hozass, ha messze laksz a határtól, akkor nincs ötletem.


A magyar vegyszerek gyengék.

2014. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
nálunk is előfordult csótány, októberben költöztünk panelba ugyanis, és itt ugye van. Amióta megvettük ezt a zselét, egy darab nincs! Azóta eltűntek. Tudom, hogy eggyel lejjebb vagy feljebb mentek, de igazán ez nem érdekel. Az a lényeg, hogy nem irtózok már tőlük többet :).
2014. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, sajnos nem tudom beszerezni :( Időközben megtudtam a választ. Másnapra rengeteg döglött csótány volt a szomszéd ajtaja előtt, plusz a raid max-al átitatott kenyér körül is hevert 5-6 döglött példány. Jó lesz ez. Nemsokára ugyis jön a szakember, és az egész lakóházat írtani fogja, addig jó lesz ez is.
2014. szept. 9. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!