Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehetett ez?...

Milyen rovar lehetett ez? Életemben nem láttam még ilyet.

Figyelt kérdés
Kb 4 cm hosszú,darázs alkatú,legalább 0,5 cm szúrószerv,támadó magatartás,halk repülés,lábai narancsos -vörös színű. Alapból nem szoktam lecsapni semmilyen rovart hanem kikergetem,de most nem volt rá idő mert az újszülött babánk szobájában jelent meg ez a lény. Lecsapni is nehéz volt ( már megfordult a fejemben hogy egy ilyen mikro robot nem is igazi rovar) aztán jött a meglepi mért amikor lecsaptam rettenetes szag áradt belőle ( vérre emlékeztetett). Valaki találkozott már ilyennel? Mi lehetett ez ? Félek Nehogy több is legyen ( sajnos én allergiás vagyok a méh mérgére )Nem lenne jó ha valakit megcsípne egy ilyen. Előre is köszönöm a választ!!!

2014. nov. 10. 07:39
 1/6 Trafó1 ***** válasza:

[link]


?????????????????

2014. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá de a lódarázs vastag ez meg olyan extra kecses vékony volt...de azért köszönöm az ötletet :)
2014. nov. 10. 07:57
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:

Valamilyen fürkészdarázs?

[link]

2014. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmm...Esélyes hogy ilyen volt. Köszönöm szépen a segítséget!
2014. nov. 10. 08:42
 5/6 anonim válasza:
Nálunk sűrűn van ilyen , és én pl láttam 1x házat építeni ,agyon dúrva,homok szemekből épít házat ablakok közelében
2014. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hallod! Engem tegnap egy ilyen csípett meg, mint amit leírtál! Nagyon fáj!

A képepeken lévőkre nem igazán hasonlított, csak az egyik!

2015. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!