Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi Poloska irtószer otthonra...

Ágyi Poloska irtószer otthonra ami hatásos létezik?

Figyelt kérdés

Ágyi poloska irtáshoz keresek bolti irtószert ami tényleg elpusztítja őket!

Vettem egy Protect ÁGYI POLOSKA ÉS BOLHA IRTÓ PERMET

nevűt,de nem igazán használ elég gyengének tűnik!


Olyat keresek ami használ!



2014. dec. 19. 17:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó!


Honnan tudok beszerezni olyan permetezőt,és Cyperkillt ?

Nincs másik olyan kimondottan erre célra gyártott irtó ?

Van még a másik emlegetett Biokill nevű cucc erről valami ?


be linkelhetnéd a boltokat ahol beszerezhetem mind!köszi

2014. dec. 23. 11:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Kertészeti vagy méhészeti bolt, bárhol, nem tudom, merre laksz, Bp-en pl. a Keletinél van egy kertészeti bolt, vagy a Ferenc krt-on van méhészeti szaküzlet, utóbbiban veszem a Cyperkillt. (Biokillről én jót még nem hallottam.) Olvasd a Hoxa fórumot, ott van poloskás oldal, rengeteg jó tippet kaptam onnan.
2014. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Permetezőből milyen kell ?


[link]


[link]

2014. dec. 24. 09:54
 14/17 anonim válasza:

én 2013.decemberben kaptam ágyi poloskát, a vendégem hozta magával, kihivtam az irtót, befújta a lakást, 15.000 Ft-ért, nem ért semmit.

később jöttek, nőttek a poloskák, már idegileg összeomlottunk.

poroztunk, spréztünkk, ecetet öntöttem a rekamiéra.


és ez év augusztustól lezártuk a szobákat, 3 emeleti hálószobát, kb. 6 hónapja lent a földszinten alszunk a nappaliban, és fent a hálók be vannak fehér porral telitve. döglenek a poloskák, nincs vér utánpótlás,de még mindig találok élő lapos kiéhezett poloskát.

a lényeg, hogy a peték azonnal megdöglöttek kikelés után, mert nem kapnak vért, kb. 1 hónapja szétnéztem a szobákban, a paplanokat szétnyitottam, még mindig volt elbújva élő poloska, jól kiéhezve.

csak kiéheztetéssel, koplalással lehet kiirtani, kb. 1 év alatt őket, nincs vér, nincs szaporodás.

de már én is megőrülök tőlük.

borzalmas túlélők, és veszélyesek. nincs még egy ilyen túlélő vérszivó, amit nem lehet elpusztitani, talán egy atombomba segitene.

2014. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs értelme egy halom pénzt kiadni írtószerekre, a házi írtások nem elegendőek, hívj szakembert, kétszer kell írtatni 1 hónapon belül, a harmadik írtás sok helyen díjmentes.
2014. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek, első az irtás, aztán ha két-három irtás után még mindig előkerül egy-egy dög, akkor menj rájuk a Cyperkill-lel. Én így csináltam, egy éve nincs dög, pedig a házban akad egyeseknél. Havonta permetezek, biztos, ami biztos.
2014. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sürgősen hívj rovarírtót, ha már nagyon elszaporodtak, akkor a házi kezelések semmit nem érnek.

Nálunk is jött át a szomszédból, de ő is irtatott és mi is kétszer, és eltűntek.

2014. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!