Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vannak a radiátorban pókok?

Vannak a radiátorban pókok?

Figyelt kérdés
Mögötte igen meg alatta, mert mindig felporszívózom őket mikor takarítok, de benne is megélnek?

2015. febr. 20. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincsenek, mert a radiátorban víz van, és a pók nem igazán él meg vízben (hacsak nem vízipókról beszélünk, de az meg lakásban nincs.
2015. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trafó1 ***** válasza:
Öntöttvas radiátorban nincsenek, de voltak olyan alumínium külsejű radiátorok amibe beletudnak mászni és megélnek a burkolat alatt.
2015. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szószerint benne a radiátorban ahol a víz folyik hanem a kis résekben a csövek közt.
2015. febr. 20. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvben lehetnek a hőcserélő lemezek között, ha nem melegszik fel túlságosan, de 60°C feletti hőmérséklet esetén biztosan nem. Egyébként emberre nem veszélyesek.
2015. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:

Szerintem van rá lehetőségük, hogy belemásszanak, de én még nem láttam az én radiátoromban pókot. Legfeljebb pókhálót, bár az sem magától kerül oda nyilván. :D

Nagyon ritkán, évente egyszer-kétszer találkozom egy-egy kaszás pókkal a radiátor alján, de azok sem kifejezetten benne vannak.

Télen, mikor fűtés van, pláne nem hinném, hogy belemásznak. Nagyon remélem. :D

2015. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy amikor fel van fűtve, azt a hőt kibírják e, de egyébként minden lehetséges résbe befészkelnek, pláne a házi zugpók. Egyszer világíts be a radiátorba zseblámpával, és látni fogod, hogy tele van szőve.
2015. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vizipók meg tud élni a radiatorban is.
2015. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahol slendrián a takarítás, ott nagyobb rovar is megél a zugokban. Meg egér patkány etc. Nem a pókot kell hibáztatni...
2015. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!