Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mikor rajzanak a hangyák?

Mikor rajzanak a hangyák?

Figyelt kérdés
Szóval akarok egy formicarium-ot létesiteni. Már régen tervezem , ant store-ról is akartam már rendelni királynőt de ugye onnan 15000 ft a szállítási költség. Így az maradt hogy amikor rajzás van, egy termékenyített királynőt fogok és telepítem itthon. Már minden el van rendezve csak egy dolog hiányzik és az a királynő. De melyik hónapban lehet találni?

2015. jún. 4. 16:14
 1/2 Diam12345 válasza:
Ha megnő a légnyomás kijönnek, szóval eső előtt, de azt nem nevezném rajzásnak. én úgy tudom a királynő nem megy sehova, hanem elvan a vackában. Bár nem értek hozzá komolyabban.
2015. jún. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, én tavaly kiástam néhány hangyabolyt, órákig keresgéltem a királynőt, de egyikbe se találtam meg.


végül meguntam és innen rendeltem: [link]

az eladó nagyon korrekt volt, mindent részletesen elmagyarázott, és ahhoz képest hogy korábban mennyi energiát elvesztegettem a keresgélésre nem is volt drága.

2015. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!