Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy szobában hol rejtőzhetnek...

GoatSheepDog kérdése:

Egy szobában hol rejtőzhetnek zugpókok? És van valami jel hogy megtudjam van-e?

Figyelt kérdés
Ebben a két hónapban láttam vagy kb. 10 kispókot. A múlt év óta félek a zugpóktól, mert azt láttam a szobámban az éjszaka közepén mikor kimentem a mosdóba. :/ Szóval ez van... Valaki tud valamit?
2015. júl. 8. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bio Killel fújd be körben a szobát, ágyak és szekrények mögé is fújj, kb 1 hónapig mentes leszel a pókoktól.
2015. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mi vagyunk a Zugpók! Ügynökeink, a kispókok mindenütt ott vannak! Túlélési esélyeid a 0-val egyenlőek, ember!
2015. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Minek kell megölni? Nem veszélyes, nem bánt, és összefogdossa az apró rovarokat.


Rejtőzködni bárhol rejtőzködhetnek. Meg általában a kádban, kagylóban szoktak vizet keresni, ha szomjasak. :)


Ha zavarnak a pókok, szerintem a szúnyogháló a legjobb megoldás... másképp mindig újak jönnek be.

2015. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! (és ezt a kis humort :D)

Én igazábol minden póktól frászt kapok xD de ha ők nem bántanak engem akkor én se őket. Addig nincs gond míg az egyik rajtam nem mászik :DDD

2015. júl. 8. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:

a hosszú vékony pókok engem se érdekelnek. a nagy szőrösöktől már frászt kapok. bántani nem szoktam a kis vékonyokat. tényleg megoldás lehet a szúnyogháló, alapos kitakarítás után. de igazából a kertesházban ezzel számolni kell.

amúgy sarkokat szeretik, kis réseket.

2015. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!