Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Létezik fehér tücsök? Ma...

Létezik fehér tücsök? Ma hallottam, ahogy ciripelt, de amikor megtalaltam meglepett mert fehér volt.

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan fajta ami ha "vedlik" fehér lesz egy ideig.
2015. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, vedlés után fehér szokott lenni egy ideig.
2015. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik kukonben hogy lathattad volna.
2015. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tücsök volt? Mert szöcskében van ilyen piszkosfehér vagy kicsit sárgás színű, 2 centis, az is jó hangosan szokta nyomni.
2015. júl. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Guglizd ki a pirregő tücsköket (Oecanthus, pl. Oecanthus pellucens). A frissen vedlett tücskök, bár tapasztalatom nincs és most utánanézni sincs időm, de szerintem nem ciripelnek, tekintve hogy elég puha mindenük amíg fehérek.
2015. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nahát, én pont erről a pirregőről írtam, csak a hosszú csápjai meg a kinézete miatt szöcskének gondoltam. Gyakran találkozom vele a szedren, már sikerül hazahozni is, a konyhában kellett rá vadászni éjszakákon át.
2015. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valóban a rovarok vedlés után hófehérek de olyankor nagyon puha nem valószínű h tudna ciripelni, pl a madárpóktol ki kell szedni olyankor az eleségállatot(tücsök,csótány) mert megrágják annyira puha..

Léteznek albínó rovarok de azok rövidebb életűek..

Érdekesség.. Nem tudom hogy hívják de van egy ellentéte az albínizmusnak, egyszer fiatalabb koromban fogtam egy korom fekete gyíkot

2015. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Melanizmus, amire gondolsz.
2015. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tucsok
2015. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!